Pijnstillers

Pijn is een gevoel dat iedereen weleens ervaart. Het is vaak een waarschuwing van ons lichaam dat er iets niet in orde is. Met pijnstillers verdwijnt de pijnprikkel of remt de ontsteking die de pijn veroorzaakt.

Sorteren op
Tonen per pagina

Pijnstillers

Acetylsalicylzuur is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum).
€ 2,85
- +
Advil Gel voor soepele spieren en gewrichten. Wordt snel geabsorbeerd door de huid en dringt diep door in spieren en gewrichten.
€ 8,80
- +
Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep
€ 3,75
- +
Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep
€ 5,45
- +
Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep
€ 9,25
- +
Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn
€ 7,85
- +
Advil Ovaal 400 is pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep.
€ 4,35
- +
Aleve Classic 220 bij algemene klachten zoals hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie.
€ 3,15
- +
Alka Seltzer 324 mg bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.
€ 5,25
- +
Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn Samenstelling: De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie. Gebruik: Gebruik dit middel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen.
€ 0,95
- +

Bij chronische pijn is er vaak meer aan de hand en is het raadzaam een dokter te bezoeken. Er zijn verschillende producten verkrijgbaar die pijn kunnen verzachten. Met pijnstillers verdwijnt de pijnprikkel of remt de ontsteking die de pijn veroorzaakt.