Actavis Acetylcysteine 200mg bruistablet 30tb

€ 8,95
- +
  • Medicijnen voor een lage Prijs
  • Levering door een erkende Apotheek
  • Eenvoudig online uw recept indienen

Productinformatie

Verpakking: 30brt
(Toedienings)vorm: Bruistablet

Medische informatie

Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteïne Actavis kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp).

Geneesmiddel

Samenstelling:
- De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne. 
- De andere stoffen in dit middel zijn natriumbicarbonaat (E500 (II)),
  citroenzuur (E330), lactose, natriumsulfaat (E514(I)), natriumcyclamaat
  (E592), saccharinenatrium (E954), povidon (E1201), simethicon,
  methylcellulose (E461), macrogolen, sorbinezuur (E200) en citroen
  aroma.

Gebruik:
Acetylcysteïne Actavis 200 mg bruistabletten 
- Volwassenen en kinderen ouder dan 7 jaar: 3 maal per dag 1
  bruistablet 
- Kinderen van 2-7 jaar: 2 maal per dag 1 bruistablet 

Fabrikant:
Aurobindo Pharma B.V.
Baarnsche Dijk 1
3741 LN Baarn

Buiten bereik en zicht van kinderen houden.
Niet bewaren boven de 25 graden Celcius.
Bewaren in de originele verpakking.  


09-2014

Vragen over dit product?

Bezoek onze contactpagina of neem direct telefonisch contact met ons op op +31(0)75-3030180 of stuur
ons een e-mail via info@medicijnen.nl